
Foto: Ramon Versteeg (2024)

Foto: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2024)

Foto: Thijs Vaneveld (2023)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-3131 |
| Voorganger | 16-3131 Tankautospuit (BR-LF-97) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD400 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 58-BTT-9 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.555 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.445 kg |
| Massa maximaal | 17.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.655 kg |
| Bijzonderheden | Eind maart 2023 in dienst |
|---|