
Foto: Ramon Versteeg (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-3130 |
| Voorganger | 16-3130 Tankautospuit (BV-VX-37) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD400 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 64-BTK-7 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.355 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.645 kg |
| Massa maximaal | 17.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.455 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
