16-3112 Brandweervaartuig-Klein

Foto’s: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | BRV-K - Brandweervaartuig (klein) |
|---|
| Merk | Onbekend |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | WZ-93-KX |
|---|
| Bouwjaar | 2000 |
|---|
| Dienstjaren |
2000 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 360 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 990 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.350 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 360 kg |
|---|
Bijzonderheden