
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-3310 > 16-3110 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 47-BGP-6 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 3.665 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.635 kg |
| Massa maximaal | 5.300 kg |
| Massa rijklaar | 3.765 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2015-2020 Schoonhoven |
|---|
