
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Anton Schelfhorst

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Anton Schelfhorst
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-3100 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 4-KLZ-54 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.926 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.174 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.026 kg |
| Bijzonderheden |
|---|