
Foto: Kees Verhoef

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Kees Verhoef

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-14 Voorhout |
| Roepnummer | 16-2280 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-ZZ-99 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 336 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.500 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.600 kg |
| Bijzonderheden | 2011-2025 Alphen a/d Rijn |
|---|