
Foto: Thijs Vaneveld (2020)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld (2020)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-20 Kaag |
| Roepnummer | 647 > 16-9234 > 16-2030 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 16-2030 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BT-RL-94 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.480 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.020 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.590 kg |
| Bijzonderheden |
|---|