
Foto: Thijs Vaneveld (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-10 Hillegom |
| Roepnummer | 16-1030 |
| Voorganger | 16-1031 Tankautospuit |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.000 HD400 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 46-BTJ-8 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 320 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.159 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.841 kg |
| Massa maximaal | 17.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.259 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
