
Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Archief Brandweerforum

Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-69 Westland (De Lier) |
| Roepnummer | 566 > 15-6283 > 15-6983 |
| Voorganger | 556 Personen/materialen voertuig (VD-NS-24) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-3 |
|---|---|
| Merk | Peugeot Boxer |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 92-VFF-2 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2017 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 90 liter |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 225 cm |
|---|---|
| Breedte | 205 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Massa ledig | 1.816 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.184 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.916 kg |
| Bijzonderheden |
|---|