
Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Archief Brandweerforum

Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-67 Westland (Monster) |
| Roepnummer | Onbekend > 15-6084 > 15-6784 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Peugeot Partner |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 67-VDB-1 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2015 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 60 liter |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 181 cm |
|---|---|
| Breedte | 211 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Massa ledig | 1.194 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 536 kg |
| Massa maximaal | 1.730 kg |
| Massa rijklaar | 1.294 kg |
| Bijzonderheden |
|---|