
Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Dennis Kempers (2012)
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-56 Rijswijk |
| Roepnummer | 15-4103 > 15-5603 > 15-5605 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-8 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Wittebrug |
| Kenteken | 08-ZK-LR |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 80 liter |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 199 cm |
|---|---|
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 529 cm |
| Massa ledig | 1.880 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.980 kg |
| Bijzonderheden |
|---|