
Foto: Ramon Versteeg (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-53 Zoetermeer (Oosterheem) |
| Roepnummer | 15-5370 |
| Voorganger | 15-5370 Hulpverleningsvoertuig (BX-GV-85) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Kenteken | 18-BXJ-8 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.479 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 9.021 kg |
| Massa maximaal | 19.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.579 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
