

Foto’s: Kees Verhoef (2018)


Foto: Achrief brandweerforum (2006)


Foto’s: Kees Verhoef (2018)


Foto: Achrief brandweerforum (2006)
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-51 Leidschendam-Voorburg |
| Roepnummer | 70742 > 15-1230 > 15-5131 |
| Voorganger | 742 Tankautospuit (VS-43-JF) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD2.800 HD265 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BR-PT-87 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 120 liter |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Hoogte | 280 cm |
|---|---|
| Breedte | 243 cm |
| Lengte | 704 cm |
| Massa ledig | 9.040 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.960 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.147 kg |
| Bijzonderheden | Wordt gebruikt voor rijopleidingen in de regio. Voertuig gekanteld met rijtrainingen waarna deze is afgevoerd. |
|---|