
Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: archief Brandweerforum

Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-77 Den Haag (Loosduinen) |
| Roepnummer | 70 765 > 15-4283 |
| Voorganger | 765 Personen/materialen voertuig (VT-VT-12) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-3 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Brandweer Wassenaar |
| Kenteken | 63-VNZ-3 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2016 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.767 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.033 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.867 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2010 Brandweer Delft Rijswijk, standplaats post Delft (70 765) 2010-2012 Brandweer Haaglanden, standplaats post Delft (15-4283) vanaf 2012 Brandweer Haaglanden, standplaats post Loosduinen (15-4283, niet omgenummerd!) |
|---|