
Foto: Archief Brandweerforum
14-7184 Haakarmvoertuig (BX-VS-82)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 14 - Brandweer Gooi en Vechtstreek (VRGV) » 14-7184 Haakarmvoertuig (BX-VS-82)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 14 - Brandweer Gooi en Vechtstreek (VRGV) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 14-23 Laren |
| Roepnummer | 14-1384 > 14-7184 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift / Hiab |
| Kenteken | BX-VS-82 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 337 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.450 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 14.550 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.550 kg |
| Bijzonderheden | 2010-2021 Huizen 2021-2022 Hilversum |
|---|