14-1731 Tankautospuit (37-BDG-3)

Foto: Bruce Adema (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
|---|
| Pomp | Jöhstadt |
|---|
| Kenteken | 37-BDG-3 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m 2025 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 250 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.565 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.935 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.665 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2013 > 2024 Brandweer Muiden
2024> Brandweer Huizen Kazerne Bovenmaatweg (Nevenpost) |
|---|