
Foto: Ramon Versteeg (2023)
14-1091 Dienstvoertuig Officier van Dienst (65-PDG-7)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 14 - Brandweer Gooi en Vechtstreek (VRGV) » 14-1091 Dienstvoertuig Officier van Dienst (65-PDG-7)

Foto: Ramon Versteeg (2023)
| Korps | 14 - Brandweer Gooi en Vechtstreek (VRGV) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 14-21 Hilversum |
| Roepnummer | 14-1091 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 14-1091 Dienstauto Officier van Dienst |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mitsubishi |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 65-PDG-7 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2011 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 156 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.720 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 690 kg |
| Massa maximaal | 2.410 kg |
| Massa rijklaar | 1.820 kg |
| Bijzonderheden | OvD Noord |
|---|