
Foto: Deyel de Graaf (2024)
13-S8 Personeel/Materiaalvoertuig AMAS
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-S8 Personeel/Materiaalvoertuig AMAS

Foto: Deyel de Graaf (2024)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-S8 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 26-VTD-6 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 8 stuks |
| Vermogen | 355 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.940 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 560 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.040 kg |
| Bijzonderheden | t.b.v. AMAS systeem |
|---|