
Foto: Ramon Versteeg




Foto’s: Jan Korte (2023)

Foto: Ramon Versteeg




Foto’s: Jan Korte (2023)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-3428 > 13-3458 > 13-2651 > 13-9451 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | BS-HG-72 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 279 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.500 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.620 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 500 2006-2018 Osdorp 13-3428 > 13-3458 18-09-2018 t/m 28-11-18 tijdelijk als Autoladder Pieter 13-2651 |
|---|