
13-9383 Vrachtwagen Logistiek
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9383 Vrachtwagen Logistiek


| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-9383 |
| Voorganger | 13-9383 Vrachtwagen (BV-XS-17) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VW - Vrachtwagen |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 83-BZK-4 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 227 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 5.634 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.856 kg |
| Massa maximaal | 7.490 kg |
| Massa rijklaar | 5.734 kg |
| Bijzonderheden |
|---|