
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes (2017)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes (2017)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-3352 > 13-9253 > 13-9252 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-24 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | BV-XB-18 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 235 cm |
| Lengte | 850 cm |
| Massa ledig | 13.330 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.170 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 13.430 kg |
| Bijzonderheden | 2009-2016 Post Dirk 13-3352 |
|---|