13-9251 Autoladder (BV-XN-50)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-24 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Hilton |
|---|
| Kenteken | BV-XN-50 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2026 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 285 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 235 cm |
|---|
| Lengte | 850 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 13.350 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.150 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 13.450 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2013 Post Willem 13-3351 |
|---|