13-9221 Dienstbus Adviseur Gevaarlijke Stoffen AGS2 (VF-874-S)

Foto: John Lammes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-3 |
|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VF-874-S |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m 2023 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 179 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.913 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.087 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.013 kg |
|---|
Bijzonderheden