13-9194 Dienstauto PC-LOG

Foto: John Lammes (2023)

Foto: Jan Korte (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | SB-438-R |
|---|
| Bouwjaar | 2018 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 149 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.471 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 729 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.571 kg |
|---|
Bijzonderheden