
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-52 Aalsmeer |
| Roepnummer | 13-9184 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo FE 300 |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-GF-34 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.600 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.400 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.700 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
