13-9182 Haakarmvoertuig (BX-GP-87)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Multilift |
|---|
| Kenteken | BX-GP-87 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2025 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 319 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 12.555 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 15.445 kg |
|---|
| Massa maximaal | 28.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 12.655 kg |
|---|
Bijzonderheden