13-9094 Dienstvoertuig Officier van Dienst

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VF-280-R |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m 2023 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 179 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.275 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 725 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.375 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Officier van Dienst |
|---|