13-9082 Haakarmvoertuig (BX-FS-74)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Multilift |
|---|
| Kenteken | BX-FS-74 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2025 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 319 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.560 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 16.440 kg |
|---|
| Massa maximaal | 27.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.660 kg |
|---|
Bijzonderheden