
13-9080 Haakarmvoertuig


| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-51 Amstelveen |
| Roepnummer | 13-9080 |
| Voorganger | 13-9080 Haakarmvoertuig (BX-GJ-49) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BB-541-J |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 406 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.062 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.938 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.162 kg |
| Bijzonderheden |
|---|