
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Deyel de Graaf (2024)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Deyel de Graaf (2024)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-88 Gezamenlijke Brandweer Amsterdam |
| Roepnummer | 13-8831 |
| Voorganger | 13-8831 Tankautospuit (BN-TX-99) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD2.500 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Rosenbauer |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 54-BPL-1 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.880 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.120 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.980 kg |
| Bijzonderheden | Voorzien van Ultra Hoge Druk Blussysteem |
|---|