13-8831 Tankautospuit (BN-TX-99)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.250 HD240 T1.500 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Gemco |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BN-TX-99 |
|---|
| Bouwjaar | 2003 |
|---|
| Dienstjaren |
2019 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 279 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.510 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.990 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.610 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2003-2013 Anton
2013-2019 IJsbrand
|
|---|