
Foto: Ramon Versteeg (2020)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-88 Gezamenlijke Brandweer Amsterdam |
| Roepnummer | 13-88 Aanhanger |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | Hapert |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 35-WV-SZ |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 783 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.917 kg |
| Massa maximaal | 2.700 kg |
| Massa rijklaar | 783 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
