13-5111 Waterongevallenvoertuig (BX-TJ-94)

Foto: Frank vd Weerden
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vario |
|---|
| Opbouw | C&C Products |
|---|
| Kenteken | BX-TJ-94 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m 2023 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 177 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 5.080 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.410 kg |
|---|
| Massa maximaal | 7.490 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 5.180 kg |
|---|
Bijzonderheden