
13-5102 Dienstbus


| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-51 Amstelveen |
| Roepnummer | 13-5102 |
| Voorganger | 13-5102 Dienstbus (18-TKD-5) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | HST-45-L |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.240 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.060 kg |
| Massa maximaal | 3.300 kg |
| Massa rijklaar | 2.340 kg |
| Bijzonderheden | hybrid |
|---|