


Foto’s: Jan Korte (2022)



Foto’s: Jan Korte (2022)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-42 Diemen |
| Roepnummer | 13-3771 > 13-4271 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-4271 Hulpverleningsvoertuig |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-1 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Kenteken | BX-VG-08 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.060 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.940 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.160 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 610 |
|---|