
Foto: Jan Korte (2023)

Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Jan Korte (2023)

Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-42 Diemen |
| Roepnummer | 13-3702 > 13-4201 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-4201 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 7-ZSL-85 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.124 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
| Bijzonderheden | Wagenparknr: 723 |
|---|