
Foto: Archief Brandweerforum
13-3501 Dienstbus (28-LT-FS)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-3501 Dienstbus (28-LT-FS)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-52 Aalsmeer |
| Roepnummer | 13-3501 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-8 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 28-LT-FS |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2011 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 156 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.925 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.575 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.025 kg |
| Bijzonderheden |
|---|