
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2018)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-34 Amsterdam (Victor) |
| Roepnummer | 13-3152 > 13-3451 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-24 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | 67-BDB-1 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 235 cm |
| Lengte | 850 cm |
| Massa ledig | 13.240 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.260 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 13.340 kg |
| Bijzonderheden |
|---|