13-3151 Autoladder (BZ-SN-60)

Foto: John Lammes (2017)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-24 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Hilton |
|---|
| Kenteken | BZ-SN-60 |
|---|
| Bouwjaar | 2012 |
|---|
| Dienstjaren |
2012 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 285 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 235 cm |
|---|
| Lengte | 850 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 13.130 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.370 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 13.230 kg |
|---|
Bijzonderheden