13-2621 Ongeval Gevaarlijke Stoffen Voertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | OGS - Ongeval Gevaarlijke Stoffen voertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vario |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BS-XL-02 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 177 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 4.940 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.550 kg |
|---|
| Massa maximaal | 7.490 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 5.040 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Per 2014 samenwerking tussen 2 Regio's Amsterdam-Amstelland en Zaanstreek Waterland t.b.v. OGS incidenten |
|---|