
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-21 Amsterdam (IJsbrand) |
| Roepnummer | 13-9209 > 13-5302 > 13-9302 > 13-2161 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 3-VTL-16 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.566 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 934 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.666 kg |
| Bijzonderheden | 2012-2019 Pier Afrika 2019-2023 Uithoorn 13-5302 2023-2025 Bron Logistiek |
|---|