
Foto: Ramon Versteeg (2019)
13-2161 Bijzondere Blusmiddelenvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-2161 Bijzondere Blusmiddelenvoertuig

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-21 Amsterdam (IJsbrand) |
| Roepnummer | 13-9384 > 13-2161 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 59-BDN-1 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 222 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 5.585 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.905 kg |
| Massa maximaal | 7.490 kg |
| Massa rijklaar | 5.685 kg |
| Bijzonderheden | Bijzondere uitrusting: Blusrobot |
|---|