
Foto: Willem Schneider (2021)

Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Willem Schneider (2021)

Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-21 Amsterdam (IJsbrand) |
| Roepnummer | 13-3131 > 13-3331 > 13-2131 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 24-BDH-7 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.645 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.855 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 6.745 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 692 Na Failliet gaan van Gemco, afgebouwd en geleverd door DRV 2015-2019 Nico 2019-2020 Hendrik 2020 Ijsbrand |
|---|