

Foto’s: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg


Foto’s: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-26 Amsterdam (Pieter) |
| Roepnummer | 13-3701 > 13-0302 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 77-NTL-9 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.032 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 588 kg |
| Massa maximaal | 1.620 kg |
| Massa rijklaar | 1.132 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 613 was in dienst gekomen op 11-01-11 als DA Diemen 13-3701. In 2014 werd het voertuig DA CI Zuid Oost 13-3701 Karspeldreef. In 2016 werd het voertuig DA BVL 13-3701 (Brandveiligleven) Karspeldreef. In 2017 werd het DA BVL 13-3701 Nico. Op 07-06-2018 werd het DA BVL 13-0302 Pieter tot heden. |
|---|