
Foto: John Lammes (2017)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-26 Amsterdam (Pieter) |
| Roepnummer | 13-9901 > 13-0001 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Up |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 2-KLB-16 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 450 kg |
| Massa maximaal | 1.290 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Nr: 668 |
|---|
