.
Foto: Thijs Vaneveld (2023)
12-4066 Dompelpompvoertuig Grootschalige Watervoorziening
Home » Voertuigen » Regio 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) » 12-4066 Dompelpompvoertuig Grootschalige Watervoorziening
.
Foto: Thijs Vaneveld (2023)
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-40 Halfweg-Zwanenburg |
| Roepnummer | 12-4066 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DP-GW – Dompelpompvoertuig (grootschalige watervoorziening) |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | IFFS |
| Kenteken | 49-BRS-5 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 264 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.312 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.688 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.412 kg |
| Bijzonderheden | Voorzien van hydraulische kraan tbv DP per 2023 in dienst na 2 jaar training |
|---|