11-7081 Personeel/Materiaalvoertuig

Foto: Bruce Adema (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-5 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
|---|
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
|---|
| Kenteken | VHX-91-N |
|---|
| Bouwjaar | 2020 |
|---|
| Dienstjaren |
2021 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 136 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.171 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.029 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.272 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Voertuigrollen;
1. Trekker-Klein voor de BRV 7011 op aanhanger
2. Verkenningsvoertuig |
|---|