11-7002 Personeels/Materiaalvoertuig (VZ-HR-25)

Foto: John Lammes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-2 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VZ-HR-25 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
1998 t/m 2017 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 122 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 204 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.050 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 450 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.150 kg |
|---|
Bijzonderheden