11-0721 Dienstvoertuig AGS/LTFO

Foto: Ramon Versteeg

foto: Wil Linschoten
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
|---|
| Kenteken | JN-414-Z |
|---|
| Bouwjaar | 2016 |
|---|
| Dienstjaren |
2016 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.981 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 519 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.081 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | t.b.v. LTFO |
|---|