11-0561 Snel interventie Voertuig (VJ-928-D)

Foto: John Lammes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | SIV - Snel Interventie Voertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | BMT |
|---|
| Kenteken | VJ-928-D |
|---|
| Bouwjaar | 2015 |
|---|
| Dienstjaren |
2015 t/m 2023 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 199 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.073 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.427 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.173 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Eind 2018 verplaatst naar Zaandam!
|
|---|